Компанія “ЛІГА:ЗАКОН” 24 квітня 2014 з 11.00 до 13.00 проведе  онлайн-конференцію на тему “До нас їде ревізор”.

Не секрет, що на держпідприємства і в бюджетні установи або ті, що використовують держкошти, обов’язково завітають ревізори з Госфінінспекіі. Причому із зустрічною звіркою вони можуть нагрянути і на підприємства будь-якої форми власності.

У багатьох бухгалтерів ревізія і фінінспектор викликають панічний страх. Однак не варто забувати про те, що ревізори – теж люди, і вони виконують свою роботу, яка, в свою чергу, регламентована низкою процедур.

Про те, як зустріти ревізорів, будувати з ними в ході ревізії стосунки, чи варто підписувати акт ревізії, якщо ви з ним не згодні, і на багато інших питань ви зможете отримати відповіді під час конференції.

Проведе конференцію Олександр Зеленій, експерт-аналітик компанії «ЛIГА:ЗАКОН».

Крім того, будемо раді допомогти вам відстояти позицію, пов’язану з різними порушеннями, які інспектор зафіксував в акті ревізії, а вони, на ваш погляд, є необгрунтованими.

Напишіть коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *


+ 5 = 11

Можна використовувати HTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

очистити формуВідправити