Компанії та підприємці, які підтримали ініціативу “За законний бізнес в Україні +1″:

logoGKliga

Група компаній “ЛІГА”

Звернення
lz-260

 

ЛІГА:ЗАКОН – лідер-розробник професійних інформаційно-правових систем в Україні, бренд, що втілює в бізнес-колах висока якість правової інформації.

www.ligazakon.ua
logoLBI1

 

Інформаційне агентство ЛІГАБізнесІнформ

м. Київ

ЛІГАБізнесІнформ - одне з найбільших інформаційних агентств України . Разом з компанією “ЛІГА:ЗАКОН” входить до групи компаній “ЛІГА”. Сьогодні ЛІГАБізнесІнформ об’єднує цілий комплекс інформаційних ресурсів і майданчиків : портал ЛІГА.net, Прес- центр і студію відеовиробництва LBI Production.

www.liga.net

————————————————————————————————————————————————————-

Practicum_Ukr

м.Київ

Унікальний освітній проект компанії ЛІГА:ЗАКОН, де кожен його учасник отримує новий професійний досвід і знання, освоює інструменти оптимального вирішення практичних завдань з урахуванням останніх нововведень і змін у правовому полі України.

practic.ligazakon.ua
evergreen_logo

Evergreen. It development, support & service

г.Киев

Разработчик решений для бизнеса. Наша основная ценность в комплексном подходе к задачам компании, и выборе их оптимального решения в веб. Мы развиваемся как долгосрочный партнер, с сохранением постоянных отношений и непрерывным развитием решений клиента. Сильная веб-команда позволила нам развить потенциал в проектах по автоматизации бизнес-процессов и увидеть перспективу дальнейшего повышения эффективности, особенно клиентских, маркетинговых и сервисных отделов, за счет внедрения решения по автоматизации бизнес-процессов Terrasoft BPMonline.

сайт компанії
logoProf

ООО “Информационно – Технический Центр” Профессионал”

г.Харьков

Наша специализация – комплексное обеспечение бизнеса своевременной деловой информацией и передовыми технологиями работы с ней, автоматизация бухгалтерского учета и документооборота. О постоянном развитии, профессионализме и стремлении коллектива в достижении поставленной цели свидетельствует тот факт, что сегодня компания занимает лидирующие позиции в области продаж и сопровождения программного обеспечения.

сайт компанії

————————————————————————————————————————————————————-

logoInforce300

ООО “Инфорс” 

г.Кривой Рог Днепропетровской области

Наши основные виды деятельности:
Автоматизация управления и учёта предприятий
Внедрение автоматизированных систем управления на базе «1С: Предприятие»
Постановка бюджетирования и методологии планирования
Построение бизнес-логики и управленческий консалтинг
Программные системы «Лига: Закон», «M. E. Doc», «Аверс Бухгалтерия»
Деловое программное обеспечение Microsoft, антивирусы, офисные приложения

сайт компанії
logoibgroup1

ТОВ “ІВ Інтербіланц Консалтинг”

м.Київ

Група IB представлена у 8 країнах Центральної та Східної Європи. Головний офіс знаходиться у Відні. В Україні група ІВ представлена 2 компаніями: ІВ Інтербіланц Консалтинг та ІВ Інтербіланц Аудит. Наші клієнти – середні та великі міжнародні компанії, головні офіс більшості яких знаходиться в Австрії чи Німеччині. Спектр наших послуг охоплює: формування та аудит щорічної фінансової звітності, податковий та правовий консалтинг, управлінський консалтинг, а також бухгалтерський облік. Ми надаємо послуги українською, російсь кою, англійською та німецькою мовами

сайт компанії
logoArz300

Адвокатське об`єднання Arzinger 

м.Київ

Arzinger, незалежна юридична компанія з головним офісом у Києві та регіональними філіями в Західній та Південній Україні, є одним з лідерів ринку юридичних послуг в Україні і вже більше 10 років забезпечує своїх клієнтів високоякісною юридичною підтримкою по всій території країни.

сайт компанії

————————————————————————————————————————————————————-

logoAcvila300

ТОВ “Аквіла”

м.Київ

Юридичні, консультаційні, бухгалтерські послуги юридичним та фізичним особам у сфері господарської діяльності – таким чином можна резюмувати вид діяльності фірми.

сайт компанії
logoDelta300

 

Дельта ТВ 

г.Днепропетровск

Распространение правовой и деловой информации в Днепропетровском регионе на базе компьютерных правовых систем ЛІГА:ЗАКОН.

сайт компанії
logoZuallians300

ПП “Захід Уж Альянс”

м.Ужгород

Компанія надає бухгалтерську, юридичну підтримку фірм, консультації з веденням бізнесу, та постачанням офісного обладнання для компаній в м. Ужгороді та Закарпатській обл.

сайт компанії

————————————————————————————————————————————————————-

logokjuj300

 

Simplyfood

г.Донецк

Аутсорсинг, консалтинг пищевых производств, ресторанного бизнеса, СМК

сайт компанії
logoRatush300

Юридична компанія “Альянс Ратушняк і Партнери”

м.Київ

Юридична компанія «Альянс Ратушняк і Партнери» була заснована в 2005 році Володимиром Вікторовичем Ратушняком, адвокатом, який мав вже на той момент більш ніж п’ятнадцятирічний досвід роботи в провідних юридичних компаніях України.
Незважаючи на те, що компанія не належить до числа великих, однак за підсумками 2013-го року, вона була серед учасників «Бронзової ліги» Рейтингу «50 провідних юридичних фірм України». Таке визнання пов’язане, перш за все, з якістю юридичних послуг та масштабом окремих проектів.
Основним профілем нашої роботи є комплексне юридичне супроводження бізнесу, головним чином, міжнародних компаній, на довготривалій основі. У числі наших постійних клієнтів є ряд великих і навіть провідних в своїх сегментах ринку компаній у сфері транспорту та логістики, промислового будівництва, оптової та роздрібної торгівлі, IT.
Юристи компанії мають значний досвід в сферах договірного, транспортного, корпоративного права та оподаткування.
Глибоке розуміння специфіки бізнесу наших клієнтів дозволяє нам виконували функції своєрідного «юридичного департаменту в режимі аутсорсинга», вирішуючи навіть ті, вузькоспеціалізовані задачі, які зазвичай не доручають «зовнішнім» юристам.

сайт компанії
LogoCMS

CMS Cameron McKenna LLC 

м.Київ

В Україні команда CMS Cameron McKenna налічує понад 25 юристів з національними та міжнародними кваліфікаціями, які поєднують в собі розуміння українського ринку з вимогами та очікуваннями глобальних організацій та інвесторів. Ми постійно отримуємо високі рейтинги в сфері енергетики та природних ресурсів, корпоративного права та M&A, практики комерційного, банківського та фінансового права, а також практики нерухомості в таких основних міжнародних юридичних довідниках, як Chambers Global, IFLR, Legal 500 та інші. Чотири роки (2009-2011 та 2013) ми отр имували нагороду «Найкраща міжнародна юридична фірма року» від видання “Юридична практика”.

сайт компанії

————————————————————————————————————————————————————-

logoMILLER300-1

 

Юридична компанія “Міллер”

Компанія надає юридичні послуги столичному бізнесу. Обслуговує відомі мережі ресторанів, захищає права відомих інтернет порталів тощо.
Корпоративне право
Адміністративне право
Податкове право
Господарське право

сайт компанії
logoLexel300

 

ЮК ЛЕКСЕЛ

м.Київ

ЮК ЛЕКСЕЛ – команда правників і адвокатів, що мають практичний досвід надання повного спектру юридичних послуг з 2000 року.

сайт компанії
logoNiko300

ПП АФ “НІКО”

м.Одеса

З 1999 року фірма надає аудиторські та супутні послуги юридичним особам та фізичним особам – суб’єктам підприємницької діяльності в різноманітних сферах економічного життя :)

————————————————————————————————————————————————————-

logovoloshin

 

Компанія “Волошин” 

м. Тернопіль

Компанія «Волошин» спеціалізується на продажу, комплексному впровадженні та супроводі програмних продуктів системи «1С:Підприємство 8», а також забезпеченні підприємств ліцензійним системним, антивірусним програмним забезпеченням, серверним та мережевим обладнанням.

сайт компанії
logomatras300

matrasoff.com.ua

г.Луганск

matrasoff.com.ua объединяет в себе интернет-магазин мебели, матрасов и аксессуаров для сна, и три салона-магазина в Луганске и Луганской области общей площадью около 900 кв.метров. Миссия нашей компании – распространение культуры здорового сна, способствующего предупреждению и профилактике заболеваний позвоночника, а также поставлять нашим покупателям только удобную, качественную и надежную мебель.

А также не маловажным мы считаем вести социально ответственный бизнес и соблюдение законов направленное на улучшение благосостояния государства Украина.

сайт компанії
Аудитор Панкратьєва Олена Юріївна

м.Харків

Аудиторські, бухгалтерські, юридичні та управлінські послуги суб’єктам господарської діяльності – юридичним особам та фізичним особам – підприємцям.

сайт аудитора

————————————————————————————————————————————————————-

logoBA350

 

Бізнес-Архітектор

м.Київ

Компанія “Бізнес-Архітектор” працює у сфері ІТ. Ми займаємося комплексною автоматизацією бізнесу та супроводженням інформаційних систем на базі програм “1С”.

сайт компанії
logoPP

Правова група “Павленко і Побережнюк”

м.Київ

Правова група «Павленко і Побережнюк» об’єднує команду юристів та адвокатів, що мають великий досвід юридичної практики, в тому числі судового захисту, в сферах цінних паперів, інвестиційної діяльності, господарського, земельного, податкового, банківського права, а також лобіювання та бізнес-GR

сайт компанії
logoPragnum300

Юридична фірма Pragnum

м.Київ

Pragnum – юридична фірма, яка спеціалізується на вирішенні спірних питань, з якими стикається бізнес у своїй щоденній господарській діяльності.

сайт компанії

————————————————————————————————————————————————————-

logoAlva300

Адвокатське об’єднання “Альва Прайвесі” 

м.Київ

АО “АЛЬВА ПРАЙВЕСІ” – команда кваліфікованих адвокатів та юристів, що надає адвокатські та юридичні послуги, веде цивільні, господарські та адміністративні справи, здійснює юридичне обслуговування господарської діяльності, правовий бізнес-консалтинг для українського та іноземного бізнесу.

сайт компанії
logoOMP300

Юридична фірма ОМП/Law offices of OMP 

м.Київ

Юридична фірма ОМП, заснована у 2007 році, добре відома на ринку юридичних послуг країн СНД та Європи, як компанія, що найбільш динамічно розвивається в умовах зростаючої конкуренції та надає повний спектр юридичних послуг.
Юридична фірма «ОМП» сьогодні це: 45 юристів – експертів з усіх питань, актуальних для всіх сфер бізнесу України; спеціалізовані практики з правового регулювання агробізнесу, сфери нерухомості, фармацевтичного права та охорони здоров’я, корпоративного, податкового права, практика досудового та судового врегулювання спорів та інші з повним спектром послуг; «єдине вікно» з юридичного супроводу фармацевтичного бізнесу в СНД (крім РФ); супроводження найбільших та найскладніших проектів на агро, фармринку та сфери нерухомості;
досвід розробки нормативних документів для фармацевтичного та аграрного сектору; унікальні розробки для агровиробників з питань оренди землі, оподаткування та податкового планування; освітні програми для аграрного, фармацевтичного фінансового ринків, а також ринку нерухомості та інше.

сайт компанії
LogoAGA300

AGA Partners Law Firm 

г.Киев

Компания AGA Partners с момента своего создания в 2005 году, всегда занимала свою особенную и уникальную нишу на рынке юридических услуг. Команда профессионалов, постоянно развивает и совершенствует качество услуг, оказываемых нашим клиентам.
Узкая отраслевая специализация является существенным преимуществом для наших клиентов, которые на фоне других участников рынка, ощущают более высокий профессиональный уровень наших юристов. Мы глубже понимаем специфические потребности и проблемы каждого сектора рынка, являющегося частью нашей практики, а это позволяет нам всегда быть на шаг впереди конкурентов, в том числе за счет полученных знаний, многолетнего опыта и полной уверенности в успехе каждого нашего предприятия.
В своей работе мы следуем нескольким основоположным принципам, среди которых принцип прагматизма – право для клиента, а не для права. Кроме того, наши специалисты всегда думают о долгосрочных последствиях предложенного ими решения, а это одно из главных правил современного юриста. Компания AGA Partners неукоснительно соблюдает эти правила на протяжении всего периода своего существования. Мы искренне полагаем, что именно такая практика является залогом высоких оценок, которыми нас постоянно удостаивают наши клиенты и все участники рынка ю ридических услуг. Мы верим, что исповедуемые нами правила, положенные в основу работы, являются прямым отражением нашего успеха и постоянного развития.

сайт компании

————————————————————————————————————————————————————-

logoEM300

 

ТОВ “Есхат-Медио” 

г.Днепропетровск

Рекламно-производcтвенная компания “Есхат медио” была создана путём реструктуризации рекламного агенства “АстаРа” и производственной компании “ЕМедио”.
Нашей основной сферой деятельности является производство рекламных конструкций.
Мы имеем собственную, производственную базу

сайт компании
logoTriada300

Аудиторская фирма “Триада” 

г.Одесса

Аудиторская фирма «Триада» работает на рынке аудиторских услуг более 14 лет. Основные услуги предоставляются в форме аудита, аудиторских проверок, ежемесячного аудиторского сопровождения, аутсорсинг по ведению учета и разовых консультаций (заключений).
Клиентами нашей фирмы являются как крупные транспортные и промышленные предприятия Украины, так и небольшие компании различных видов деятельности.

подробнее о компании

Аудиторская фирма «Триада» работает на рынке аудиторских услуг более 14 лет. Основные услуги предоставляются в форме аудита, аудиторских проверок, ежемесячного аудиторского сопровождения, аутсорсинг по ведению учета и разовых консультаций (заключений).
Клиентами нашей фирмы являются как крупные транспортные и промышленные предприятия Украины, так и небольшие компании различных видов деятельности.
Наши аудиторы являются членами Союза аудиторов Украины, дополнительно к сертификату аудитора имеют сертификат налогового консультанта. Многие годы аудиторские услуги у нас заказывают большинство морских портов Украины, которые являются нашими постоянными клиентами (в том числе крупнейший порт Украины на Черном море – Одесский и крупнейший порт Украины на Азовском море – Мариупольский). Также пользоваться услугами наших специалистов предпочитают судоходные компании (в том числе крупнейший судовладелец ОАО «Украинское дунайское пар оходство»), экспедиторы и морские агенты (в том числе ЗАО «Ильичевсквнештранс», ООО «Портинвест-Лоджистик»,ZIM UKRAINE, ООО «Шипко Транспорт», ООО «Амити Шиппинг Украина»), холдинги (в том числе группа компаний «Трансбункер»), зернотрейдеры (в том числе ЗАО”УКРЭЛЕВАТОРПРОМ”), стивидорные компании (в том числе ООО «ТИС-РУДА»). Наши специалисты оказывают услуги и широкому кругу клиентов в других областях: строительным компаниям, промышленным предприятиям, торговым фирмам, крюинговым компаниям.
Благодаря гибкой ценовой политике тарифы на наши услуги приемлемы как для крупных компаний, так и для небольших фирм и являются наиболее выгодными на рынке аудиторских услуг при неизменном качестве нашей работы.

сайт компании

logoGorelik300

Слов’янське адвокатське бюро “Горелик и К” 

Донецька область, м. Слов’янськ

Юридична компанія спеціалізується на вирішенні складних питань у банківській системі та має позитивну судову практику їх вирішення накористь клієнтів. Багато уваги приділено вирішенню спорів у галузі опадкування, Всі питання вирішено на користь платників податків. Також позитивно вирішуються питання у судовому порядку про визнання права власності та у земельних відносинах. Адвокатське бюро супроводжує господарську діяльність суб”єктів підприємницької діяльності та має постійні абонентські договори на юридични й супровід.

сайт компанії

————————————————————————————————————————————————————-

logoYurstandart300

ТОВ “КПЦ “Юрстандарт 2012″ 

м.Полтава

Консультативно-правовой центр «Юрстандарт» (г. Полтава) – это команда квалифицированных специалистов, которая имеет большой практический опыт на рынке юридических услуг.
Компания предоставляет юридические услуги в сфере хозяйственного, гражданского, уголовного, налогового, финансового, корпоративного, трудового, земельного права и других отраслей, осуществляет консультации и представительство интересов физических и юридических лиц в органах государственной власти, органах местного самоуправления, в общих и специализированных судах, имеет богатый опыт работы с правоохранительными и контролирующими органами, а также осуществляет полное абонентское обслуживание субъектов ведения хозяйства. Усл ги консультативно-правового центра «Юрстандарт» в основном ориентированы на г. Полтаву, Полтавский район и районы близлежащие к областному центру, однако наши специалисты также предоставляют юридические услуги как в масштабах Полтавской области так и за её пределами.

сайт компании
logoGram300

АФ “Грамацький і партнери” 

г. Киев

АФ «Грамацкий и партнеры» была основана в 1998 году и является одной из ведущих юридических фирм Украины (ТОП-50).
Успешность практики адвокатской фирмы в сфере недвижимости, налогов, разрешения споров, а также интеллектуальной собственности признана Legal500

сайт компании
Авістар Юридична компанія

м.Київ

Представление интересов клиента в суде; юридическое обслуживание деятельности предприятий; регистрация, реорганизация, ликвидация юридических лиц; судебные споры с банками и коллекторскими компаниями.

сайт компанії

————————————————————————————————————————————————————-

logoLider300

 

ТОВ “Консалтингова компанія “Лідер”

г. Луганск

Наша компания предоставляет услуги по ведению бухгалтерского и налогового учета, организации управленческого учета, консалтинговые услуги в сфере планирования и организации деятельности, консалтинг в сфере налогообложения, бухгалтерского учета и документирования хозяйственных операций, налоговое планирование, регистрация, перерегистрация предприятий и ЧП, юридические консультации, юридическое сопровождение хозяйственной деятельности, финансовый аутсорсинг (анализ финансовой устойчивости предприятия; анализ ликвидности и платежеспособности; анализ оборачиваемости; анализ дебиторской и кредиторской задолженности; разработка бизнес-планов) и многое другое.

сайт компании
logoPrime300

Юридична компанія “ПРАЙМ БІЗНЕС-КЛАС” 

м.Київ

Юридична компанія «ПРАЙМ БІЗНЕС – КЛАС» – це втілення назви юридичного досвіду у професіональний підхід до вирішення посталих питань Клієнта на сьогодення. Практика є основним стержнем професіоналізму кожного із працівників нашої Компанії, яка заслуговує на найвищу оцінку з боку споживачів та професійних діячів, які в свою чергу допомагають та реалізують поставлені цілі перед собою за рахунок безперервної праці та не однорічної конкурентно – спроможності на Українському ринку так і Європи.

сайт компанії
logoYounglawyer300

Школа Молодого Юриста

м.Київ

Якщо Ваша мета – отримати відмінні знання практичної юриспруденції в найкоротші строки – тоді Ви знаходитесь в потрібному місці. Наша школа пропонує найкращі умови для навчання, що підтверджується наступним:
- Ми – вузькоспеціалізована школа. Наш профіль – проведення курсів та тренінгів виключно юридичної тематики;
- Наші викладачі: адвокати-практики, а також авторитетні фахівці у своїй сфері. Саме тому ми можемо гарантувати найкращі результати навчання в найкоротші строки;
- Всі наші групові заняття проходять в дуже теплій та затишній атмосфері: слухачі курсів відчувають себе вільно і комфортно, що дуже сприяє засвоєнню нових знань, плідній розумовій праці;
- Наприкінці навчання кожен слухач отримує сертифікат і вельми корисні для успішного працевлаштування письмові рекомендації викладача-адвоката;
- В нашій школі регулярно проходять практичні заняття по складанню процесуальних документів; рольові ігри в рамках судового процесу та тематичні семінари. Крім того, при бажанні, кожен слухач бере участь в реальних судових справах, які має у своєму провадженні адвокат-викладач.

сайт школи

————————————————————————————————————————————————————-

logoBYUROOTSINOK300

 

ТОВ БЮРО ОЦІНОК 

м.Київ

Компанія ТОВ “БЮРО ОЦІНОК” займається всіма видами оцінки – оцінка нерухомості, обладнання, транспорту, цілісних майнових комплексів, цінних паперів, паїв, часток в господарських товариствах та інше. Ми – за законний бізнес в нашій країні, бажаємо за скоріше створення рівних умов для всіх.

сайт компании
logoFelix300

ПП “ЮФ FELIX” 

м. Харків

ЮФ FELIX входит в пятерку ведущих юридических фирм г. Харькова и в бронзовую лигу национальных юридических фирм. Основные практики FELIX налогообложение, коммерческое право, международная торговля и таможня, инвестиции, корпоративное право, судебная практика, экономические преступления, проверки контролирующих органов.

сайт компании
logoZevs300

Аудиторська фірма “ЗЄВС”

м.Суми

Аудиторська фірма “ЗЄВС” це понад 10-річний досвід роботи. Наші принципи незмінні – висока якість послуг, індивідуальний підхід до кожного клієнта, дотримання високих професійних та етичних стандартів. Процесуальне законодавство визнає АФ “ЗЄВС”- як незалежну судово-експертну установу (свід. №1102 від 03.04.2007 року, видане Міністерством Юстиції України). Все це підтверджує співпрацю з провідними українськими та зарубіжними компаніями

сайт компанії

————————————————————————————————————————————————————-

logoexlege300

ТОВ “ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ “ЕКСЛЄГЄ” (Exlege ЮК) 

м. Харків

Юридична компанія Exlege надає повний комплекс юридичних послуг для бізнесу та приватних клієнітв. Ключові практики: комерційна практика, корпоративне право, митниця, податки та ЗЕД, нерухомість, банкрутство, кримінальне право, представництво в суді, захист інтеллектуальної власності.

сайт компанії
logoPSP200

Аудиторcкая компания PSP Audit 

г.Киев

Аудиторская компания PSP Audit – компания, которая оказывает услуги в направлениях: аудит, налоговая практика и аутсорсинг бизнес-процессов в учете. Компания является представителем всемирной ассоциации независимых аудиторских, налоговых, бухгалтерских и консультационных компаний MGI (Midsnell Group International, London).

сайт компании
logoGandP300

Юридична компанія “Б.Глядик і партнери” 

м.Київ

ЮК «Б.Глядик і партнери» – команда юристів, що здійснює правове обслуговування бізнесу, пов’язаного з автомобільним транспортом, надає юридичні послуги фізичним особам з різноманітних галузей права у сфері автотранспорту

сайт компанії

————————————————————————————————————————————————————-

logogkpartners3001

Джі енд Кей партнерс

м.Київ

Однією з основних послуг ТОВ КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ “ДЖІ ЕНД КЕЙ ПАРТНЕРС” є юридичний аутсорсинг – комплексне обслуговування господарської діяльності підприємств. В обслуговування входить підготовка, розробка та аналіз всіх необхідних документів, що використовуються при веденні господарської діяльності, а також своєчасне надання різноманітних бізнес консультацій і порад, що стосуються діяльності підприємства, включаючи представництво інтересів у суді, державних, муніципальних, фіскальних, контролюючих та пра оохоронних органах, комерційних організаціях.

сайт компанії
logoGarant300

Юридичний центр “Гарант”

г. Стаханов Луганской области

- юридические консультации; – юридическое сопровождение деятельности, хозяйственных операций; – абонентское юридическое обслуживание предприятий и предпринимателей; – споры с налоговой, обжалование действий/бездействия, налоговых уведомлений решений; – представление интересов в судах и государственных органах; – взыскание задолженности; – семейные правоотношения; – споры с банками по кредитам/депозитам (в т.ч. помощь жертвам лжекредиторов); – обжалование штрафов ГАИ; – составление жалоб, исков, о бращений, ответов на запросы; – трудовые споры; – имущественные споры; – споры по земле и недвижимости; – регистрация юридических лиц; – автострахование со скидкой 20%; – мобильный бухгалтер (сдача отчетов, консультации); – прочее.

Сайт компании
logoIntellekt3001

“Суми-Інтелект-Сервіс” філія ТОВ “Полтава-Інтелект-Сервіс” 

м. Суми

Основополагающий принцип работы группы компаний «Интеллект-Сервис» – максимум возможностей за разумную цену и максимум внимания к нуждам каждого пользователя. Пользуются нашими продуктами и представители малого и среднего бизнеса, заводы и фабрики, министерства и ведомства, налоговые и судебные органы.
Мы способствуем развитию и внедрению передовых IT-технологий в сфере управления предприятием. С нами Ваша работа становится легкой, удобной и комфортной.

 

сайт компанії

————————————————————————————————————————————————————-

logoKPG300

 

Адвокатське об’єднання “Київська правозахисна гільдія” 

м. Київ

Адвокатське об’єднання «КИЇВСЬКА ПРАВОЗАХИСНА ГІЛЬДІЯ» – юридична компанія, яка складається з висококваліфікованих юристів та адвокатів з багаторічним досвідом роботи, які об’єдналися з метою спільної діяльності для надання правової допомоги не залежно від її виду та складності, фізичним особам та суб’єктам підприємницької діяльності.

сайт компанії
logoIlex300

ТОВ “АЙЛЕКС” 

м. Вінниця

З юридичною підтримкою компанії «iLex Co. Ltd.» Ви зможете передбачати, планувати і захищати Ваш бізнес, забезпечуючи його подальший розвиток.
Надання юридичних послуг – це не просто наша робота, а спосіб життя і наше покликання. Метою наших послуг є Ваш успіх та розвиток. Наше завдання надати якісні послуги нашим клієнтам при максимальному розумінні особливостей їх бізнесу. Наші працівники працюють виключно заради інтересів клієнтів.
Ми віддаємо Вам свій час та енергію, забезпечуючи стабільність та розвиток Вашого бізнесу.

сайт компанії
LogoKosovan300

Kosovan Legal Group 

г. Киев

Основной целью создания Kosovan Legal Group и формирования нашей Команды является помощь клиентам в повышении их эффективности.
Именно такая задача стоит перед нами, она же определяет стиль нашей работы и подход к формированию коллектива.
Мы – энергичная Команда талантливых специалистов в разных отраслях права. Каждый из нас обладает достаточным опытом для эффективной защиты интересов наших клиентов. Успех всех реализованных проектов обеспечивается благодаря тому, что мы не просто коллектив юристов, а профессиональная динамичная Команда. Синергия накопленного опыта и знаний в разных отраслях права и бизнеса обеспечивают предоставление нашим клиентам услуг в соответствии с международными стандартами качества.

сайт компании

————————————————————————————————————————————————————-

logoANK300

 

Юридична фірма “АНК”

м.Одеса

Юридична фірма «АНК », заснована в 1996 році в портовому місті Одесі , надає комплексну юридичну підтримку громадянам і підприємствам, особисті та комерційні інтереси яких так чи інакше пов’язані з Одеським регіоном.
З моменту свого створення «АНК», враховуючи специфіку Одеської області, приділяє особливу увагу морському праву. Правовий супровід діяльності суб’єктів торговельного мореплавства до сьогоднішнього дня залишається однією з найцінніших і улюблених наших практик.

Рівнозначно близькі нам будь-які питання земельного, податкового , корпоративного , цивільного, трудового та багатьох інших «сухопутних» галузей права.

Будь-які послуги, надані фірмою, доступні на чотирьох мовах: українською, англійською, російською, німецькою.

детальніше про компанію

Юридична фірма «АНК », заснована в 1996 році в портовому місті Одесі , надає комплексну юридичну підтримку громадянам і підприємствам, особисті та комерційні інтереси яких так чи інакше пов’язані з Одеським регіоном.
З моменту свого створення «АНК», враховуючи специфіку Одеської області, приділяє особливу увагу морському праву. Правовий супровід діяльності суб’єктів торговельного мореплавства до сьогоднішнього дня залишається однією з найцінніших і улюблених наших практик.
Разом з тим, невірно було б стверджувати, що АНК обмежується морською спеціалізацією. Рівнозначно близькі нам будь-які питання земельного, податкового , корпоративного , цивільного, трудового та багатьох інших «сухопутних» галузей права.
Професійні ресурси юридичної фірми «АНК » дозволяють нам позиціонувати себе як самодостатній механізм, здатний забезпечити всебічну правову оцінку діяльності господарюючого суб’єкта, розробити персональну стратегію захисту інтересів клієнта і, власне, втілити цю стратегію у життя, забезпечуючи комплексну юридичну підтримку.
Ми пишаємося своїми професійними досягненнями і дорожимо своєю репутацією, так само як і довірою клієнтів. Саме ці цінності визначили принципи, якими «АНК » керується у своїй роботі: розумності, об’єктивності, сумлінності та своєчасності. .
Організаційно «АНК » слідує принципам внутрішньої спеціалізації: у штаті фірми складаються кваліфіковані фахівці, сфера інтересів яких визначилася по мірі їх професійного становлення і в ході отримання ними досвіду в різних галузях юридичної практики. Завдяки цьому клієнт може бути впевнений в компетентності порад наших юристів.
Будь-які послуги, надані фірмою, доступні на чотирьох мовах: українською, англійською, російською, німецькою.
«АНК» підтримує тісні контакти з юристами Австрії, Азербайджану, Великобританії , Німеччини , Греції , Грузії , Італії , Латвії , Російської Федерації , США , Туреччини та інших країн , що дозволяє оперативно реагувати і залучати допомогу іноземних колег, коли цього вимагає захист інтересів клієнта.
Юридична фірма «АНК» супроводжує безліч некомерційних проектів, включаючи правове сприяння органам державної влади та місцевого самоврядування шляхом консультування та незалежного юридичного аналізу нормативно-правових актів.
«АНК » надає комплексну юридичну підтримку Почесному консульству ФРН в м. Одесі.
В якості асоційованого члена Європейської Бізнес Асоціації «АНК » бере участь у обговоренні і пошуку шляхів вирішення проблем, з якими стикаються сучасні підприємці.
Юридична фірма « АНК» організовує проведення семінарів з актуальних питань практики підприємництва, на яких представники провідних юридичних фірм України обмінюються професійним досвідом і ведуть теоретичні дискусії.
«АНК » має великий досвід співпраці з Інститутом держави і права імені В.М. Корецького Національної академії наук України, який, як відомо, надає експертну та науково-консультативну допомогу Верховній Раді України, Президенту, Кабінету Міністрів України та іншим органам державної влади.
Починаючи з 1998 року, юридична фірма «АНК» входить до незалежного рейтингу «50 провідних юридичних фірм України», який проводиться газетою «Юридична практика».

сайт компанії

logodega300

DEGA Partners 

м.Київ

Юридична компанія DEGA Partners – команда профессіоналів, що заснована у 2005 році та спеціалізується на комплексному юридичному обслуговуванні малого та середнього бізнесу в Україні.
ЮК DEGA Partners надає повний спектр юридичних послуг в таких практиках, як корпоративне та трудове право, вирішення спорів, право інтелектуальної власності, договірне та інвестеційне право, кримінальне право, податкове право та податковий консалтинг.
DEGA Partners працює з клієнтами з таких галузей економіки, як торгівля та дистрібуція, інформаційні технології, будівництво та нерухомість, сільске господарство, телекомунікації, транспорт, банківський та фінансовий сектор.
Ми є членами Європейської Бізнес Ассоціації та Ассоціації Правників України.

сайт компанії
LogoCheLawyers300

Юридична фірма “Che Lawyers” 

м. Чернівці

Молодість, прогресивні погляди, прагнення до перфекціонізму створюють бездоганні умови для адаптації до постійних змін правил юридичної гри, що в свою чергу забезпечує розробку та реалізацію все нових можливостей, прийняття ефективних правових рішень, що максимально відповідають інтересам наших клієнтів та обраній бізнес стратегії.
Розуміючи кон’юнктуру ринку, рухаючись у ногу зі стрімким розвитком соціально-економічних відносин, аналізуючи значний масив інформації, ми віднаходимо найбільш дієві шляхи вирішення Ваших правових проблем

сайт компанії

————————————————————————————————————————————————————-

logogoldblumandpartners300

Міжнародна юридична фірма Goldblum and Partners 

м.Київ

Goldblum and Partners — міжнародна юридична фірма з офісом у м. Київ, Україна.
З 2012 року надає консультації та юридичний супровід вітчизняним компаніям та підприємцям у галузі корпоративного права, злиття та поглинання, податкового права, супроводжує інвестиційні проекти та надає послуги удосконалення схем управління.

сайт компанії
logoPravStand300

Адвокатське об’єднання “Правовий стандарт” 

м.Луцьк

Партнери адвокатського об’єднання «Правовий стандарт» мають великий адвокатський стаж та досвід роботи у різноманітних галузях права. Саме тому адвокатське об’єднання працює якісно та продуктивно, дбає про кожного клієнта та надійно захищає їх права.

сайт компанії
logoLabirint301

ТОВ “БЮРО ПОСЛУГ “ЛАБІРІНТ” 

Донецька область, м. Макіївка

Юридичний та бухгалтерський супровід бізнесу. Вихід є – наш дивіз заснований на власному досвіді

сайт компанії

————————————————————————————————————————————————————-

logoGoro300

Адвокатская фирма “GORO legal”

г.Киев

Адвокатская фирма «GORO legal» – группа профессиональных адвокатов и юристов. Команда имеет многолетний опыт юридического сопровождения ряда ведущих отечественных и иностранных компаний, частных лиц, бизнес-структур и государственных органов. В своей профессиональной деятельности специалисты фирмы придерживаются четких регламентированных стандартов ведения бизнеса, знаний законодательства и применения его на практике. Ключевыми направлениями нашей деятельности являются: судебные споры, адвокатская практика, строи ельство и недвижимость, сопровождение бизнеса и интеллектуальная собственность.

сайт компанії
logoKushn300

Адвокатське бюро Кушнарьова

м.Київ

Адвокатське бюро Кушнарьова надає Клієнтам широкий спектр якісних юридичних послуг.
Основні практики:
- Наші юристи і адвокати забезпечують представництво і захист законних прав та інтересів Клієнтів в будь-яких державних структурах, у т.ч. в межах кримінального провадження, при розгляді спорів в судових органах України будь-яких інстанцій, в міжнародних судових інстанціях і комерційному арбітражі. Практика в залежності від бажання Клієнта може передбачати як консультування чи підготовку документів, так і особисту участь наших співробітників у вирішенні поставленої проблеми.
- Спеціалісти Бюро провадять комплексне юридичне супроводження інвестиційної діяльності і проектів в сфері міжнародного бізнесу за участю як резидентів України, так і нерезидентів, які реалізують бізнес-проекти у всьому світі. Практика охоплює надання експертних висновків і юридичних супровід реалізації проектів відносно стратегічного планування ведення міжнародного бізнесу, здійснення інвестиційної діяльності, оптимізації оподаткування, проходження митних процедур, міжнародного договірного співробітництва, будь-яких міжнародн х фінансових операцій.
Переваги:
- міжнародна співпраця
- авторитет на ринку юридичних послуг
- надійність
- дотримання суворої конфіденційності
- кваліфіковані спеціалісти.
Ігор Володимирович Кушнарьов – Кращий адвокат України 2013 року за підсумками Всеукраїнського конкурсу «Юрист року – 2013».

сайт компанії
logoVox300

Юридична фірма Vox Legum 

м.Київ

Vox Legum є незалежною українською юридичною фірмою, яка зосереджує свою практику на наданні якісної правової допомоги з питань антимонопольного та конкурентного права, банківського та фінансового права, екологічного права, корпоративного права, злиття і поглинання, нерухомості та земельного права, оподаткування, реструктуризації та банкрутства, трудового та сімейного права, фармацевтичного права, а також з питань вирішення спорів. ЮФ Vox Legum обслуговує клієнтів, що здійснюють свою діяльність в агропромисловому секторі, буд вництві, IT та телекомунікаціях, фармацевтиці, фінансових послугах та харчовій індустрії. На сьомій щорічній премії з нагородження кращих юристів України – Юридична премія року 2013, ЮФ Vox Legum була серед фіналістів в категорії «Юридична фірма року – Відкриття року».

сайт компанії

————————————————————————————————————————————————————-

LogoSrtoy300

АФ “Стройаудит” ТОВ 

м.Харків

Аудиторська фірма “Стройаудит” Товариство з обмеженою відповідальністю – одна з найстаріших аудиторських компаній Харкова. З 1995 року ми надаємо аудиторські, бухгалтерські і консультаційні послуги, представляючи і захищаючи інтереси наших клієнтів. АФ “Стройаудит” ТОВ пройшло перевірку системи внутрішнього контролю якості аудиту і отримало Свідоцтво Аудиторської палати України про Відповідність системи контролю якості; внесено до Реєстру аудиторських фірм і аудиторів, які мають право проводити обов’я ковий аудит; внесено в Реєстр аудиторів і аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансовых закладів, які здійснюють діяльність на ринку цінних паперів, а також в Реєстр аудиторських фірм, які можуть проводити перевірки професійних учасників ринку цінних паперів.

сайт компанії
LogoGayduch300

ТОВ “Олег Гайдучок та компанія” 

г.Киев

Юридическая компания “Oleg Gajduchok & Company ™” создавалась с учетом того, чтобы развивать и предоставлять спектр качественных юридических услуг гражданам Украины, предприятиям и предпринимателям, которые нуждаются в защите своих законных прав и интересов. Ведущие юристы и адвокаты юридической компании “Oleg Gajduchok & Company ™” это высококлассные специалисты в сфере семейного, наследственного, корпоративного и уголовного права.
Наша компания является клиент-ориентированной компанией, деятельность которой направлена на максимальное удовлетворение существующих и потенциальных потребностей наших клиентов.
Наша миссия:
С момента создания и до сегодняшнего дня наша компания занимаеться предоставлением юридических услуг высокого качества, за доступную, конкурентоспособную стоимость, при этом предоставляя сервис и постоянную поддержку нашим клиентам.
Наши принципы:
1- Независимость
2- Ответственность
3- Честность
4- Законность
5- Оперативность
6- Своевременность
Наш лозунг:
Знаем – действуем!

сайт компанії

logostolitsa300

Група компаній “Столиця” 

м.Київ

Група компаній «Столиця» надає широкий спектр аудиторських, юридичних, бухгалтерських, кадрових та інформатизаційних послуг.

сайт компанії

————————————————————————————————————————————————————-

logopravogarant300

ЮК Право Гарант 

м.Запоріжжя

Юридична компанія Право Гарант – це команда професіоналів з бізнес орієнтованим підходом, яка надає юридичні послуги високої якості. Ми спеціалізуємось на таких практиках: реструктуризація та банкрутство, податкове та корпоративне право, договірне та господарське право, земельне та трудове право, вирішення спорів.

сайт компанії
logayarlan300

Юридична компанія “ЯРЛАН” 

м.Київ

ЮК “ЯРЛАН” розпочинала свою діяльність із забезпечення правової підтримки у сфері будівництва та операцій з нерухомістю. Враховуючи цю особливість, ми маємо значний досвід відстоювання інтересів будівельних компаній в судах, супроводу операцій з нерухомістю та захисту інтересів наших партнерів перед органами влади.
В результаті підсилення нашої команди групою досвідчених юристів, було розширено і кількість практик. На сьогоднішній день нашим партнерам ми надаємо правову підтримку не лише в галузі нерухомості та будівництва, але й у сфері фінансового, податкового законодавства, корпоративного права, в сфері трудового законодавства а також із захисту інтелектуальної власності.
Ще одним із досягнень ЮК ЯРЛАН є розширення мережі територіальних представництв.

сайт компанії

Партнери проекту:

logoApu300

Асоціація правників України

Всеукраїнська громадська організація, заснована у 2002 році з метою об’єднання правників для створення сильної та впливової професійної спільноти, яка би стала потужним голосом правничої громади нашої країни

сайт асоціації
Print

 

ВБО “Точка опори”

м.Київ

Точка опори – одна з найбільших національних ЛГБТ організацій, яка працює над досягненням рівності цивільних прав для ЛГБТ в України, впровадження програм здоров’я для гомосексуальних та бісексуальних чоловіків. Ми маємо представництво в 9 регіонах України та надаємо соціальні послуги більш ніж 4 тисячам клієнтів в різних куточках України.
Точка опори була заснована в 2009 році, репрезентує ЛГБТ спільноту України, бореться за рівність цивільних прав, протидії дискримінації, залучає до роботи регіональних представників і займається просвітою українського суспільства з питань сексуальних меншин.

сайт компанії
logoKoalPD350

Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги 

м.Київ

Основним завданням коаліції є надання безоплатної правової допомоги з метою забезпечення рівного доступу до правосуддя та розширення існуючих механізмів безоплатних правових послуг.

сайт коаліції

————————————————————————————————————————————————————-

logoVidrodzh300

 

Міжнародний фонд “Відродження”

м.Київ

Міжнародний фонд “Відродження” є однією з найбільших благодійних фундацій в Україні. Фонд засновано фінансистом і філантропом Джорджем Соросом.

Наша місія – розвивати відкрите суспільство в Україні на основі демократичних цінностей.

сайт фонду